HLCALUMINIUM е во линијата на алуминиумски градежни материјали веќе 20 години.

Јазик

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <div style="line-height:1.3;"><span style="font-size:80px;"><strong>ВАШ СИГОРНИ <br />ПАРТНЕР </strong></span></div>
НОВИ ПРОДУКТИ

АЛУМИНИУМСКИ ГРАДЕЖНИ МАТЕРИЈАЛИ

Производителите на композитни алуминиумски панели HLCALUMINIUM произведуваат многу видови алуминиумски градежни материјали со приспособена услуга.

Ние произведуваме алуминиумски композитни панели (вклучувајќи PVDF слој, PE слој, PE јадро, нескршено јадро, огноотпорни A2 и B1 ACP) флуоројаглерод

алуминиумски панел, алуминиумски саќе панел, алуминиумски таван, тродимензионална плочка од алуминиумско јадро и други алуминиумски производи.

Добавувачи на алуминиумски композитни панели HLCALUMINIUM

НАШАТА АПЛИКАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОД

Без разлика дали работите на проект за украсување на куќиштето или внатрешноста на вашата зграда, дозволете HLCALUMINIUM да ви помогне да го откриете соодветниот градежен материјал. 

 • Прилагодување на градежни материјали
  Прилагодување на градежни материјали
  Ние ќе обезбедиме бесплатни решенија за материјали за вашите услуги за целокупно планирање и ќе ги препорачаме најсоодветните производи за вас според вашата проектна шема.
 • Приспособување на производот
  Приспособување на производот
  Ние ви обезбедуваме целосен опсег на услуги за прилагодување, вклучувајќи јадро, површинска обработка, големина, дебелина, форма и картичка во боја.
 • Прилагодување на индустриски материјали
  Прилагодување на индустриски материјали
  Услуга за приспособување за бизниси кои произведуваат панели за махјонг машини, задни панели за ТВ, задни панели за LCD екран, осветлување, светлосни кутии, панели за противпожарен хидрант, задни панели за огледала, табли со слики итн.
НАШИОТ БЛОГ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

СТАПИ ВО КОНТАКТ

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите.

Chat
Now
Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски