MËSO MË SHUMË
PRODUKTE TË REJA

MATERIALE NDËRTIMORE ALUMINI

Prodhuesit e paneleve të përbërë nga alumini HLCALUMINIUM prodhojnë shumë lloje materialesh ndërtimi alumini me shërbim të personalizuar.

Ne prodhojmë panele të përbëra alumini (përfshirë veshjen PVDF, veshjen PE, bërthamën PE, bërthamën e pathyer, A2 dhe B1 ACP të papërshkueshëm nga zjarri) fluorokarbon

panel alumini, panel alumini me huall mjalti, tavan alumini, pllakë aeroplani me bërthama alumini tredimensionale dhe produkte të tjera alumini.

Furnizuesit e paneleve të përbëra prej alumini HLCALUMINIUM

APLIKACIONI I PRODUKTIT TONË

Pavarësisht nëse jeni duke punuar në një projekt për të dekoruar ambientet e ndërtesës ose ambientet e brendshme, lëreni HLCALUMINIUM t'ju ndihmojë të gjeni materialin e përshtatshëm të ndërtimit. 

 • Personalizimi i materialeve të ndërtimit
  Personalizimi i materialeve të ndërtimit
  Ne do të ofrojmë zgjidhje materiale falas për shërbimet tuaja të planifikimit të përgjithshëm dhe do t'ju rekomandojmë produktet më të përshtatshme për ju sipas skemës tuaj inxhinierike të projektit.
 • Përshtatja e produktit
  Përshtatja e produktit
  Ne ju ofrojmë një gamë të plotë shërbimesh personalizimi, duke përfshirë kartën e bërthamës, trajtimit të sipërfaqes, madhësisë, trashësisë, formës dhe ngjyrës.
 • Personalizimi i materialeve industriale
  Personalizimi i materialeve industriale
  Shërbim personalizimi për bizneset që prodhojnë panele mahjong, panele të pasme televizori, panele të pasme LCD, ndriçim, kuti dritash, panele hidranti zjarri, panele të pasme pasqyre, tabela fotografish, etj.
BLOGI JONË

LAJMET E FUNDIT

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

NA KONTAKTONI

KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Chat
Now
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip