loading

Paneli katror i tavanit prej alumini

VR

1. Paneli katror i aluminit është bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë, përmes procesit të prerjes, prerjes këndore dhe derdhjes. Përveç karakteristikave të shkëlqyera të aliazhit të aluminit, ka shumë lloje të trajtimit të sipërfaqes në dispozicion, të tilla si veshja me rrotull, petëzimi, larja dhe printimi i transferimit të nxehtësisë.
2. Paneli katror i aluminit është i lehtë në peshë, i lehtë për t'u instaluar dhe çmontuar, çdo panel mund të montohet dhe çmontohet në mënyrë të pavarur, i përshtatshëm për tavan, por për shkak të ngjyrave të shumta, dekorative të forta dhe rezistencës së mirë ndaj motit, kështu që paneli katror i aluminit është shumë i përshtatshëm. si për dekorimin e shtëpisë ashtu edhe për publikun.
3. Mund të riciklohet 100%, me vlerë të lartë të mbetur riciklimi, e cila është miqësore me mjedisin. 

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip