loading

HLCALUMINIUM ACP

Përkushtuar për prodhuesit më të mirë të paneleve të përbërë nga alumini 

Prodhuesi i paneleve të përbërë nga alumini HLCALUMINIUM fokusohet në prodhimin e fletëve Acp cilësore dhe materialeve të tjera të ndërtimit të aluminit për më shumë se 21 vjet.

 • 20+
  20+
  E themeluar në vitin 2002, HLCALUMINIUM ka prodhuar panele prej alumini për 21 vjet.
 • 30000m2
  30000m2
  Ka një sipërfaqe prej 30,000 metra katrorë bazë të pajisjeve të prodhimit të automatizuar.
 • 100+
  100+
  Me më shumë se 100 punëtorë të kualifikuar.
 • 200+
  200+
  Partneritet afatgjatë me më shumë se 100 kompani dekorimi dhe ndërtimi të mesme dhe të mëdha shtëpiake dhe më shumë se 100 kompani tregtare.
 • 90+
  90+
  Eksportohet në më shumë se 90 vende dhe rajone si SHBA, GB, DE, RU, FR, etj, dhe është pritur mirë.
 • 100+
  100+
  Më shumë se 100 ngjyra në magazinë për të përmbushur porositë e paneleve të përbërë nga alumini në sasi të mëdha.

Ngjyrat e fletëve HLCALUMINIUM ACP& Përmasat

Duke qenë markat kryesore të fletëve acp në Kinë, furnizuesi i fletëve acp HLCALUMINIUM ka në dispozicion një gamë të gjerë opsionesh ngjyrash. Trashësia dhe madhësia e fletëve ACP janë faktorë thelbësorë për t'u marrë parasysh kur blini ato për pjesët e jashtme të ndërtesave. Trashësia e fletës sonë ACP është e disponueshme në të gjitha madhësitë, duke filluar nga 3 mm deri në 6 mm. Fleta ACP e madhësisë standarde ndryshon sipas lartësisë në të cilën do të instalohet. Shpejtësia e erës ndryshon në lartësi të ndryshme.

Kushtet dhe Garancitë

Me mbi 20 vjet përvojë në industri, produktet tona janë testuar me rigorozitet për forcën, rezistencën ndaj motit, pajtueshmërinë me sigurinë nga zjarri dhe qëndrueshmërinë mjedisore. Ne ofrojmë një gamë të gjerë ngjyrash dhe përfundimesh për t'iu përshtatur çdo preference të projektimit ose kërkesës së projektit. 

 • Blerja e 2 kontejnerëve, do të përdorë filmin mbrojtës të logos Henglicai.
  Blerja e 2 kontejnerëve, do të përdorë filmin mbrojtës të logos Henglicai.
 • 5% zbritje në çmim
  5% zbritje në çmim
 • Mostra falas, libra me figura, katalog.
  Mostra falas, libra me figura, katalog.
 • Mbështetje falas për panelet dekorative të vitrinës (panele të përbëra alumini) dhe tabela.
  Mbështetje falas për panelet dekorative të vitrinës (panele të përbëra alumini) dhe tabela.
 • Pas bashkëpunimit të qëndrueshëm dhe kalimit të vlerësimit. ne mund të pranojmë pagesën me faturën e ngarkesës.
  Pas bashkëpunimit të qëndrueshëm dhe kalimit të vlerësimit. ne mund të pranojmë pagesën me faturën e ngarkesës.

Markat e bashkëpunuara/Rasti i projektit

Si prodhuesi kryesor i paneleve të përbërë nga alumini në Kinë, Henglicai ACP ndihet shumë krenare në ofrimin e paneleve të përbërë prej alumini me cilësi të lartë për të përmbushur nevojat e industrive të ndryshme. Ekipi ynë i ekspertëve është i përkushtuar të përdorë lëndë të para të klasit të lartë dhe të përdorë teknika prodhimi më të fundit për të prodhuar fletë ACP të qëndrueshme dhe tërheqëse vizualisht që janë perfekte për veshjen e fasadave, sinjalistikën, dekorimin e brendshëm dhe më shumë. 

Kontaktoni me furnizuesin e fletëve HLCALUMINIUM Acp
INFORMACION KONTAKT
E-mail:export@henglicai.cn 
Telefoni:+86137 9868 4519
WeChat: +86137 9868 4519
Skype:+86137 9868 4519
Whatsapp:+86137 9868 4519
Shtoni.: Nr.10 Boai Load, Hengjiang, Danzhao Town, Nanhai District, Foshan City, Province Guangdong, China
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip