VR

Printim UV në fletë ACP është një teknikë moderne dhe inovative që ka revolucionarizuar botën e reklamave. Kjo teknologji përdor dritën ultravjollcë për të tharë bojën pothuajse menjëherë, duke rezultuar në imazhe të gjalla dhe të mprehta që janë rezistente ndaj zbehjes ose qërimit. Karakteristikat e printimit UV në fletën ACP përfshijnë riprodhim të shkëlqyer të ngjyrave, detaje të sakta dhe grafikë me rezolucion të lartë. Për më tepër, ky proces mund të printojë drejtpërdrejt në sipërfaqen e njëbordi ACPpa kërkuar ndonjë ngjitës apo laminat shtesë për mbrojtje. Për më tepër, ai ofron qëndrueshmëri të jashtëzakonshme ndaj motit dhe korrozionit duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për zgjidhjet e sinjalistikës së jashtme, si tabelat ose ekranet e vitrinës. Me aftësinë e tij për të prodhuar efekte vizuale mahnitëse me përpjekje minimale dhe kohën e nevojshme për prodhim, printimi UV në fletë ACP po bëhet shpejt opsioni i preferuar në mesin e bizneseve që kërkojnë të bëjnë markën e tyre të dallohet sot.'treg konkurrues. Kontaktoni Henglicaiprodhuesit e bordit acp për më shumë detaje.


Karakteristikat e jashtëzakonshme tëprintim uv në fletë acp


1. Sipërfaqja e efektit të printimit UV është realiste, shkëlqimi është i mirë, ndjesia është e lëmuar dhe realiste, efekti i ngjyrës është realist, pa rrezatim dhe substanca të dëmshme.


2. Modeli mund të personalizohet, ngjyra mund të zgjidhet, shtresa sipërfaqësore mund të zgjidhet materiali i trajtimit të sipërfaqes.


3. Ngurtësi e mirë, peshë e lehtë, forcë e lartë, printimi UV Performanca ACM është e mirë, ngjyra e bojës me llak mund të arrijë më shumë se 10 vjet.


4. Instalim dhe ndërtim i përshtatshëm. Fleta ACP mund të përpunohet në kantierin e ndërtimit.


Aplikimi i panelit të përbërë prej alumini të printimit UV: muri i jashtëm i perdes së ndërtesës, ekrani i brendshëm, muri i sfondit, tavani, dekorimi i derës, shtylla e lakuar, etj.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip