Produktet

VR

HLCALUMINIUM është një prodhues profesionist i materialeve të ndërtimit. Produktet tona kryesore përfshijnë panelin e përbërë prej alumini (Panelet ACP),panele alumini, panel alumini huall mjalti, tavan alumini, mozaik alumini, etj. Pavarësisht se jeni duke projektuar një rezidencë, muze, linjë metroje ose duke ndërtuar vilën, hotelin, restorantin tuaj, ju mund të gjeni materialet tona ne mund t'ju kënaqim.


Me qasjen tonë profesionale, me shërbim të plotë, ne do të prodhojmë materialin e përshtatshëm për dekorimin e ndërtesës suaj. Procesi ynë do t'ju udhëheqë në fazën fillestare të mbledhjes së informacionit për të zgjedhur trashësinë, veshjen, madhësinë dhe ngjyrën e përshtatshme. OEM&ODM pranohet. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë nivelin më të lartë të shërbimit dhe kënaqësisë ndaj klientit.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip