Panelet e përbëra prej alumini të murit perde përdorin aliazh alumini me cilësi të lartë si materialin kryesor_

2023/03/02

HLCALUMINIProdhuesit e paneleve të përbërë nga alumini

Autori?: HLCALUMINUM?–?Prodhuesit dhe furnizuesit e paneleve të përbërë nga alumini

Rimesoja e aluminit të murit të perdes përdor si material kryesor aliazh alumini të cilësisë së lartë. Mbi bazën e spërkatjes me fluorokarbon në sipërfaqen e tij përdoret film kokrriza druri e importuar. Pas trajtimit me vakum, filmi i kokrrizave të drurit transferohet në veshjen me fluorokarbon të aluminit rimeso Material dekorativ metalik i cilësisë së lartë, trajtimi bazë i sipërfaqes ka përfunduar. Vëzhgoni me kujdes trajtimin sipërfaqësor të rimesos së aluminit të murit të perdes.Vetë disa materiale janë shumë të holla.Për të arritur trashësinë e produktit të kërkuar nga klienti, spërkateni trashë kur spërkatni astarin. Në këtë mënyrë, abetarja nuk mund të thahet thellë në sipërfaqen e pllakës së aluminit dhe lehtë zbehet dhe ndryshon ngjyrën me kalimin e kohës.

Sipas nivelit të dyshemesë, sipas nivelit të projektimit, përgjatë perimetrit të murit deri në nivelin e tavanit, përdorni rrezet infra të kuqe për të gjetur pikën qendrore të dhomës dhe përgjatë vijës së nivelit të tavanit, me pika qendrore e dhomës si qendër, përdorni infra të kuqe për të vizatuar pozicionin e segmentit të keelës në mur Teli. Rimeso alumini për muret e perdes është një nga shumë llojet e produkteve të rimesove të aluminit, dhe është gjithashtu një me performancë superiore. Si pjesë e materialeve të reja të mureve të perdes së ndërtesave, ajo ka karakteristikat e kursimit të energjisë dhe mbrojtjes së mjedisit.

Edhe pse cilësia e ajrit vazhdon të bjerë, rimesoja e aluminit të murit të perdes nuk ka ndryshuar shumë edhe pas ekspozimit ndaj diellit dhe shiut.

NA KONTAKTONI
Vetëm na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë se ju mund të imagjinoni.
Dërgoni kërkesën tuaj
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip