VR

Metodat e lidhjes me thumba për panele të përbëra alumini | HLCALUMINIUMEkonomia, qëndrueshmëria, rrafshimi, lehtësia, lehtësia e ndërtimit, rezistenca ndaj zjarrit, lojë dizajni, 

dhe mirëdashësi mjedisore e produkteve të prodhuesve të paneleve të përbërë nga alumini janë të gjitha shumë të mira, 

dhe është thelbësore të zotëroni metodën e duhur të lidhjes kur përdorni ato.

Metoda e zakonshme e lidhjes e përdorur nëpanel i përbërë nga alumini aplikacionet është lidhja me thumba. 

Panelet e përbëra prej alumini mund të lidhen ndërmjet paneleve ose ndërmjet paneleve 

dhe materiale të tjera duke përdorur ribatina të përshtatshme për alumin. Për aplikime të jashtme ose me lagështi të lartë, 

Ribatina nxjerrëse me bërthamë çelik inox duhet të përdoren për të shmangur ndikimin e ndryshkjes 

panel i përbërë nga alumini sipërfaqe. Nëse përdoren ribatina me bërthamë hekuri, bërthama e hekurit duhet të jetë 

tërhiqen pas thumbave të bashkimit dhe ribatinave të kokës së fundosur duhet të përdoren vetëm për aplikime të brendshme.

Përdorimi i lidhjeve me thumba për të lidhur produktet epanel i përbërë nga aluminiprodhuesit 

mund të bëjë përdorimin epanele të përbëra alumini më mirë, ne duhet të kuptojmë qartë dhe të zotërojmë, 

në mënyrë që të sigurohet që përdorimi ipanele të përbëra aluminirezultate të shkëlqyera.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip